Profil firmy i opinie

Oferty Otagowane: kancelaria notarialna

Sortuj według: Nazwa FirmyMiasto
Szczecin
70-403
Kaszubska 4/3
+48 918 299 399
+48 503 094 221
biuro@notariusz-szczecin.net.pl
Kancelaria notarialna Notariusz Joanny Krawiec świadczy usługi notarialne w siedzibie kancelarii w ścisłym centrum Szczecina oraz w szczególnych wypadkach poza tą siedzibą.
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
90-139
Narutowicza 94/3
42 630 06 34
rafal.jablonski@notariusze.lodz.pl
Notariusz w Łodzi, u którego sporządzisz akt notarialny przy zakupie mieszkania lub działki, uzyskasz poświadczenie dziedziczenia, spiszesz testament lub podpiszesz intercyzę.
Notariusze R.Jabłoński i K.Borten od 30 lat prowadzą kancelarię notarialną w Łodzi. Posiadają duże doświadczenie w czynnościach notarialnych, które jest gwarancją ważności dokumentów, podejmowanych czynności prawnych oraz zachowania tajemnicy zawodowej.
W kancelarii notarialnej w Łodzi możesz:
- zawrzeć umowę przedwstępną
- sporządzić akt notarialny potwierdzający zakup nieruchomości
- spisać testament notarialny, który będzie niemożliwy do podważenia
- uzyskać notarialne poświadczenie dziedziczenia, równoznaczne z sądowym stwierdzeniem nabycia spadku
- podzielić majątek po rozwodzie
- dokonać działu spadku po śmierci bliskiej osoby
- spisać intercyzę czyli umowę majątkową małżeńską
W kancelarii notarialnej notariusz łódź tanio przygotuje wymagane dokumenty i umówi się z tobą na podpisanie aktu notarialnego. Stawki opłat za czynności notarialne zgodna jest z obowiązującą taksą notarialną. Na stronie kancelarii znajduje się pełny cennik usług notarialnych.
Kancelaria notarialna K.Borten R.Jabłoński znajduje się w centrum Łodzi, w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu u zbiegu ulic Narutowicza i Kopcińskiego, posiada własny parking dla klientów.
Zobacz pełen profil firmy
Kraków
30-319
Rynek Dębnicki 6/4
12 261 15 78
608 439 039
kancelaria@mhs-notariusz.pl
Kancelaria notarialna oferująca obsługę prawną w zakresie dokonywania czynności notarialnych w oparciu o przepisy ustawy Prawo o notariacie.
Zobacz pełen profil firmy
Katowice
40-158
ul. Jesionowa 22/IV
32 506 58 76
533 190 060
Kancelaria notarialna, oferująca profesjonalną obsługę mieszczącą się zakresie czynności notarialnych, które równocześnie są zgodne z przepisami prawa jak i etyki zawodowej.
Pracownicy naszej kancelarii powierzonymi sprawami zajmują się niezwykle sprawnie oraz rzetelnie, jednocześnie wywiązując się zawsze z terminów. Pracownicy kancelarii posiadają ogromną wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu w sposób niezwykle klarowny oraz rzeczowy starają się przybliżyć wyczerpujące informacje, po zapoznaniu się z szeregiem dokumentów jak i danych, będących niezbędnymi podczas dokonania czynności notarialnych.
Zobacz pełen profil firmy
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes