Profil firmy i opinie

Oferty Otagowane: porady prawne łódź

Sortuj według: Nazwa FirmyMiasto
Łódź
90-254
Piramowicza 15/20
723 639 158
adwokat.sekpiotr@gmail.com
Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m.in. prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą m.in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Nawrot 4 lok. 4
42 636 42 24
506 174 372
komorowski@actavera.eu
www.actavera.eu
Kancelaria adwokacka spraw rodzinnych, spadkowych i karnych
Jagoda,

Muszę przyznać, że rozstanie z mężem było dla mnie niezmiernie trudnym doświadczeniem. Nie wiedziałam od czego zacząć, nie miałam chęci, ani sił aby zwalczyć o swoje prawa i majątek. Pan Mecenas Komorowski przeprowadził mnie przez najtrudniejszy okres w moim życiu. Dzięki profesjonalnej obsłudze jego kancelarii mogłam z godnością zamknąć ten trudny okres mojego życia. Z całą odpowiedzialnością polecam kancelarię Pana Mecenasa Komorowskiego.

Z.Z.,

Odpowiedzialny, kompetentny, świetnie obyty w przepisach.

Zbigniew Z.,

Kancelaria godna polecenia. Profesjonalne podejście do klienta, rzetelne przygotowanie do sprawy.

Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Zachodnia 59 lok. 1
601 313 028
adwokat-bierzgalska@o2.pl
Marek K.,

Urzekło mnie podejście do mojej sprawy. Mimo trudnej sytuacji. Może nie zakończyło się kolorowo, ale przynajmniej jest „do przodu”

Danusia,

Profesjonalna, kompetentna obsługa, a do tego bardzo miłe podejście do klienta.

king,

Polecam wszystkim którzy mają problemy z prawem.

Zobacz pełen profil firmy
Łódź
90-249
Plac Dąbrowskiego
603-867-733
biuro@kancelaria-libero.pl
Kancelaria adwokacka - rozwód, sprawy rodzinne, sprawy karne, spadek, prawo administracyjne.
Zobacz pełen profil firmy
Zgierz
95-100
Powstańców Śląskich 21 lok. 21
426321023
723639158
adwokat.sekpiotr@gmail.com
Usługi kancelarii świadczone są zarówno na rzecz osób indywidualnych jak i dla podmiotów gospodarczych. Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m.in. prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą m.in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Kancelaria reprezentuje klientów z terenu całego kraju. Podstawowy zasięg terytorialny usług kancelarii obejmuje Sądy z województwa łódzkiego.
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Tuwima 20
42 637 11 38
gliwusek@op.pl
TKorcz,

Przydzielili mi go jako pełnomocnika z urzędu, po doświadczeniach z innymi tego typu \”pełnomocnikami\” nie liczyłam na wiele. A tu miłe rozczarowanie, zawsze ma dla mnie czas, do mojej sytuacji podszedł bardzo globalnie- nie tylko sprawa w której jest z urzędu ale też pmógł w innnych moich problemach. Polecam, duża wiedza i kultura.

mklot,

Polecił mi go i jego żonę mój stary mec. Nie zawiodłem się, mają swoich wspólpracownikw z którymi konsultuja opinie biegłych dzięki temu udało sie obalić opinię biegłego sądowego i zakończyć pozytywnie sprawę. Warci każdej złotówki.

borhen,

poleciła mi go kolezanka, prowadził sprawę karną i cywilną dotyczacą wypadku. Obie wygrał, dostałem wiecej niż myślałem na początku, widac że zna się na rzeczy. Polecem.

Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Narutowicza 40 lok. 03:00 AM
42 678 09 55
marek.gumowski@adwokatura.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Wschodnia 31 lok. 27
42 639 26 00
691 055 959
piotr.grochowski@adwokatura.pl
Zobacz pełen profil firmy
Strona 1 z 712345...Ostatnia »
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes