Szukasz skutecznego prawnika? Zobacz kogo polecają internauci.

W branży prawniczej rekomendacja jest szczególnie istotna, ze względu na rangę spraw,
z którą zwracamy się do specjalisty. Oferujemy kompleksową bazę ocen
i opinii o adwokatach, radcach prawnych, notariuszach i biurach prawnych.

Najwyżej oceniani

Sortuj według: Nazwa FirmyMiasto
Łódź
Nawrot 4 lok. 4
42 636 42 24
506 174 372
komorowski@actavera.eu
www.actavera.eu
Kancelaria adwokacka spraw rodzinnych, spadkowych i karnych
Jan Witczak napisał(a):

Przestałem wierzyć w sądy, w sprawiedliwość i w dobrych ludzi. Naprawdę. Rozmowy z prawnikami, z rodziną, z każdym innym dobijały mnie na każdym kroku. Wiecznie słyszałem, że się nie da, że nie można, że nie tędy droga i, że nic nie ugramy i mam się cieszyć, z tego co mam. Ciężka sprawa z ubezpieczycielem, a każdy przecież wie, że takie sprawy bardzo trudno jest wygrać. Więc w innych kancelariach mówili mi, że mam brać, ile dają i nie żądać nic więcej. Aż trafiłem na mecenasa Komorowskiego, który powiedział, że spróbujemy. I rzeczywiście – nie było to tylko gadanie. On naprawde spróbował. Był bardzo wiarygodny, odpowiednio przygotowany, zawsze służył mi dobrą rada i wsparciem. W przeciwieństwie do całej reszty adwokatów, pan Komorowski naprawdę okazał się być odpowiednim człowiekiem, na odpowiednim miejscu. Bardzo dziękuję.

Magda Drawska napisał(a):

Dzień dobry, bardzo się cieszę, że jest takie miejsce, gdzie można podzielić się tym, co się mysli o danym prawniku czy też radcy prawnym. Miałam doczynienia z kilkoma osobami w związku ze sprawą, jaką przyszło mi mieć w życiu. Nie chciałabym się tutaj wdawać w szczegóły, ale ogólnie – nie było lekko i nie było miło. Wtedy, już kompletnie załamana, trafiła do mecenasa Komorowskiego z kancelarii Acta Vera. Szczerze? Podeszłam bardzo sceptycznie. Nie wierzyłam, że będzie w stanie cokolwiek jeszcze ugrać. Ale tutaj miłe rozczarowanie! Okazało się, że sprawę wygraliśmy, wszystko jest ok, Jestem ogromnie wdzięczna, ponieważ zupełnie się tego nie spodziewałam. W momencie, gdy inni prawnicy rozkładali bezładnie ręce, tutaj spotkałam się z prawdziwą pomocą. Dziękuję raz jeszcze i będę polecać każdemu.

Krystyna Kos-Drzewiecka napisał(a):

Czasem cały świat wali się na głowę. Mecenas Komorowski pomógł nam w sprawie związanej z moją mamą – Teresą. Nie dość, że moja mama skończyła odpowiedni wiek, to jeszcze została zwolniona z pracy. Po tym, jak otrzymała wypowiedzenie, które nie miało żadnego sensownego powodu, poza tym, że pracodawca powiedział jej, że jest stara, powiedziałm szefowi, co myśli na jego temat. Jak to się skończyło? Pogróżkami, ze okradła sklep,w którym pracowała przez ostatnie 15 lat. Nie było monitoringu, nie mogli jej nic udowodnić, ale działało słowo przeciwko słowu. Imię mojej mamy było zszargane, ludzie, którzy znali ją ze sklepu nie chcieli się w ogóle odzywać. Nagle była niewidzialna. Bardzo to przeżyła i przypłaciła zdrowiem. Wtedy powiedzieliśmy z bratem dość – zaczęliśmy szukać prawnika, który nam pomoże. Ludzkie gadanie moze doprowadzić do tragedii! Jesteśmy już po kilku pismach, pozwie, czekamy na dalszy rozwój sytuacji. Ale p. Komorowski to adwokat z prawdziwego zdarzenia. Naprawdę nam pomaga, mama czuje, że ma w nim oparcie, choć ostatnio straciła wiarę w ludzi. Polecamy!

Zobacz pełen profil firmy
Poznań
Serbska 6B lok. 16
61 851 67 01
505 660 895
radoslaw@szajerski-adwokat.pl.
B.P. napisał(a):

Dziękuję za profesjonalne wsparcie w obszarze patentów i własności intelektualnej.

anonim napisał(a):

Ekspert w zakresie zagadnień podatkowych. Po kilku nieudanych próbach trafiliśmy w końcu do kogoś, kto ma ogromną wiedzę i potrafi kompleksowo podejść do tematu. Polecam.

Zadowolony napisał(a):

Korzystałem jako przedsiębiorca z usług kancelarii w zakresie ochrony konkurencji. Jesteśmy bardzo zadowleni ze współpracy i uzyskanych orzeczeń dlatego szczerze polecamy kancelarię jako godną zaufania i wartą nawiązania współpracy.

Zobacz pełen profil firmy
Warszawa
Wilcza 56 lok. 5
666 289 389
wioletta.szewczak@gmail.com
Kancelaria Prawna Wioletty Szewczak
Izabela Mokotów napisał(a):

Jeśli chodzi o sprawy odszkodowawcze – poledam, sprawdziłam.

Katazyna napisał(a):

Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do klientów. Polecam usługi kancelarii i Pani Mecenas Szewczak każdemu w sprawie rozwodowej.

RUDY napisał(a):

Korzystałem z usług kancelarii i Pani Mecenas w sprawie o dochodzenie odszkodowania. Szczerze polecam każdemu. Bardzo dobry kontakt, świetla obsługa i przeprowadzenie sprawy w sposób taki, by zabezpieczyć moje oczekiwania. Też pod względem uzyskanego wyroku. Dziękuję i polecam.

Zobacz pełen profil firmy
Katowice
Astrów 10
32 730 49 04
502 031 548
adwokat@feric.pl
www.feric.pl
Ola napisał(a):

Kancelaria godna polecenia tym którzy potrzebują profesjonalnej i szybkiej pomocy prawnej. Pani Adwokat kieruje się dobrem klienta, kontakt jest bardzo pozytywny.

Kopciuszek napisał(a):

Pani Adwokat godna polecenia.Pełen profesjonalizm.

Katarzyna napisał(a):

Pięknie dziękuję i polecam wszystkim, których czeka rozprawa rozwodowa. Bardzo pomocna i „ludzka” podczas spotkań

Zobacz pełen profil firmy
Warszawa
Odkryta 48A lok. 104
782 782 078
citylawyers@wp.pl
www.citylawyers.pl
Kancelaria Radcy Prawnego Justyny Sierant
A&T napisał(a):

Kilkakrotnie korzystaliśmy z usług kancelarii i szczerze polecamy wysoką jakość usług.

Marzena K. napisał(a):

Pani Justyna Sierant zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie swoim profesjonalizmem i bardzo merytorycznym podejściem do sprawy. Polecam!

TeodoR napisał(a):

Bardzo ok. Polecam.

Zobacz pełen profil firmy