Szukasz skutecznego prawnika? Zobacz kogo polecają internauci.

W branży prawniczej rekomendacja jest szczególnie istotna, ze względu na rangę spraw,
z którą zwracamy się do specjalisty. Oferujemy kompleksową bazę ocen
i opinii o adwokatach, radcach prawnych, notariuszach i biurach prawnych.

Najwyżej oceniani

Sortuj według: Nazwa FirmyMiasto
Łódź
Nawrot 4 lok. 4
42 636 42 24
506 174 372
komorowski@actavera.eu
www.actavera.eu
Kancelaria adwokacka spraw rodzinnych, spadkowych i karnych
Adrian S. napisał(a):

Miałem sprawę odnośnie jazdy samochodem i spowodowanie stłuczki. Gościu, z którym miałem styczność bardzo nie chciał załatwić sprawy polubownie. Skończyło się na sprawie sądownej. Ogólnie bardzo dużo roboty, strasznie dużo papierków, a ja nie rozumiałem absolutnie nic. Wtedy zgłosiłem się do mecenasa Komorowskiego. Wcześniej w sumie o nim nie słyszałem, ale miał dobre opinie. I w sumie słusznie, bo pomógł mi ze sprawą. Oczywiście wszystko skończyło się bardzo polubownie, bo zamiast jakiś dzikich kar, które chciał załatwić tamten gościu, wyszło jak na taka opcję bardzo ok. Miałem słuszność, że sprawę dało załatwić się bez korzystania z sądu i całego tego ceregielu. Całe szczęście, że miałem pod ręką taką pomoc, bo sam to pewnie bym nie podołał.

Jagna Wojtczak napisał(a):

Powiem tak – jeśli ktoś szuka prawnika, który wesprze go podczas sprawy rozwodowej, to właśnie go znalazł. Nie ma co ukrywać – Mecenas Komorowski, jest odpowiednim do tego człowiekiem. Bardzo mi pomógł i wytłumaczył wszystko krok po kroku, choc przecież nie musiał. Dzięki temu mój rozwód przebiegł DOŚC pomyslnie, bo cieżko stwierdzić, ze dla kogos to może być miłe przeżycie. Ale wracając do ACTA VERY – oprócz mecenasa, działają tam też inne osoby, które świetnie pomagały nam na każdym kroku. Odczuwałam, że mogę zadzwonić, zapytać się lub uzyskac wsparcie w każdej kwestii związanej z tym „wydarzeniem”. Jesli więc dbacie o siebie, chcecie, by rozwód przebiegł z winy tej drugiej strony i macie ku temu powodu – walczcie! I zaufajcie mecenasowi Komorowskiemu.

Walczak Krzysztof napisał(a):

Prawo rodzinne, kwestie władzy rodzicielskiej – to była dla mnie absolutnie czarna magia. Do momenty, gdy była żona nie postanowiła… całkowicie odebrac mi praw do moich dzieci. Wszystko z powodu rozwodu, którego ona nie chciała. Próbę zawiszenia władzy rodzicielskiej chciała podjąć już pordczas orzerzakania o rozwód. Wtedy skorzystałem z pomocy mecenasa Komorowskiego z Acta Very. Kompleksowo zajął się pomocą mojej osobie, dzięki czemu moje dzieci nadal mogą mnie widywać. Ogromnym plusem jest to, że pan mecenas bardzo szybko reaguje na wiadomości, odpowiada na wszystkie wątpliwości, jest w stałym kontakcie ze swoim klientem. Jeśli nie może w danym momencie pomóc – ma od tego praktykantów, którzy równie rzetelnie, co on pracują nad sprawą. Czuje się, że jest się w dobrych rękach. Naprawdę, bardzo pomagają w walce o dzieci. Za co jestem ogromnie wdzięczny. Jeśli jakiś mężczyzna tak jak, musi, po prostu musi walczyć o opiekę nad swoim dzieckiem – niech skorzysta z pomocy mecenasa Komorowskiego.

Zobacz pełen profil firmy
Poznań
Serbska 6B lok. 16
61 851 67 01
505 660 895
radoslaw@szajerski-adwokat.pl.
B.P. napisał(a):

Dziękuję za profesjonalne wsparcie w obszarze patentów i własności intelektualnej.

anonim napisał(a):

Ekspert w zakresie zagadnień podatkowych. Po kilku nieudanych próbach trafiliśmy w końcu do kogoś, kto ma ogromną wiedzę i potrafi kompleksowo podejść do tematu. Polecam.

Zadowolony napisał(a):

Korzystałem jako przedsiębiorca z usług kancelarii w zakresie ochrony konkurencji. Jesteśmy bardzo zadowleni ze współpracy i uzyskanych orzeczeń dlatego szczerze polecamy kancelarię jako godną zaufania i wartą nawiązania współpracy.

Zobacz pełen profil firmy
Warszawa
Wilcza 56 lok. 5
666 289 389
wioletta.szewczak@gmail.com
Kancelaria Prawna Wioletty Szewczak
Izabela Mokotów napisał(a):

Jeśli chodzi o sprawy odszkodowawcze – poledam, sprawdziłam.

Katazyna napisał(a):

Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do klientów. Polecam usługi kancelarii i Pani Mecenas Szewczak każdemu w sprawie rozwodowej.

RUDY napisał(a):

Korzystałem z usług kancelarii i Pani Mecenas w sprawie o dochodzenie odszkodowania. Szczerze polecam każdemu. Bardzo dobry kontakt, świetla obsługa i przeprowadzenie sprawy w sposób taki, by zabezpieczyć moje oczekiwania. Też pod względem uzyskanego wyroku. Dziękuję i polecam.

Zobacz pełen profil firmy
Katowice
Astrów 10
32 730 49 04
502 031 548
adwokat@feric.pl
www.feric.pl
Ola napisał(a):

Kancelaria godna polecenia tym którzy potrzebują profesjonalnej i szybkiej pomocy prawnej. Pani Adwokat kieruje się dobrem klienta, kontakt jest bardzo pozytywny.

Kopciuszek napisał(a):

Pani Adwokat godna polecenia.Pełen profesjonalizm.

Katarzyna napisał(a):

Pięknie dziękuję i polecam wszystkim, których czeka rozprawa rozwodowa. Bardzo pomocna i „ludzka” podczas spotkań

Zobacz pełen profil firmy
Warszawa
Odkryta 48A lok. 104
782 782 078
citylawyers@wp.pl
www.citylawyers.pl
Kancelaria Radcy Prawnego Justyny Sierant
A&T napisał(a):

Kilkakrotnie korzystaliśmy z usług kancelarii i szczerze polecamy wysoką jakość usług.

Marzena K. napisał(a):

Pani Justyna Sierant zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie swoim profesjonalizmem i bardzo merytorycznym podejściem do sprawy. Polecam!

TeodoR napisał(a):

Bardzo ok. Polecam.

Zobacz pełen profil firmy