Szukasz skutecznego prawnika? Zobacz kogo polecają internauci.

W branży prawniczej rekomendacja jest szczególnie istotna, ze względu na rangę spraw,
z którą zwracamy się do specjalisty. Oferujemy kompleksową bazę ocen
i opinii o adwokatach, radcach prawnych, notariuszach i biurach prawnych.

Najwyżej oceniani

Sortuj według: Nazwa FirmyMiasto
(Resetuj)
Łódź
Nawrot 4 lok. 4
42 636 42 24
506 174 372
komorowski@actavera.eu
www.actavera.eu
Kancelaria adwokacka spraw rodzinnych, spadkowych i karnych

Muszę przyznać, że rozstanie z mężem było dla mnie niezmiernie trudnym doświadczeniem. Nie wiedziałam od czego zacząć, nie miałam chęci, ani sił aby zwalczyć o swoje prawa i majątek. Pan Mecenas Komorowski przeprowadził mnie przez najtrudniejszy okres w moim życiu. Dzięki profesjonalnej obsłudze jego kancelarii mogłam z godnością zamknąć ten trudny okres mojego życia. Z całą odpowiedzialnością polecam kancelarię Pana Mecenasa Komorowskiego.

Zobacz pełen profil firmy
Poznań
Serbska 6B lok. 16
61 851 67 01
505 660 895
radoslaw@szajerski-adwokat.pl.

Mecenas Szajerski reprezentował moje interesy przed sądem gospodarczym i dzięki niemu wszystko zakończyło się pomyślnie dla mnie tak naprawdę bez mojego udziału.

Zobacz pełen profil firmy
Warszawa
Odkryta 48A lok. 104
782 782 078
citylawyers@wp.pl
www.citylawyers.pl
Kancelaria Radcy Prawnego Justyny Sierant

Pani Justyna Sierant zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie swoim profesjonalizmem i bardzo merytorycznym podejściem do sprawy. Polecam!

Zobacz pełen profil firmy
Warszawa
Wilcza 56 lok. 5
666 289 389
wioletta.szewczak@gmail.com
Kancelaria Prawna Wioletty Szewczak

Szybkie załatwienie sprawy o odszkodowanie przeciwko firmie ubezpieczeniowej, która oczywiście chciała mnie oszukać. Dzięki pracy pani mecenas uzyskałem całe należne mi pieniądze. Polecam.

Nie miałam wcześniej żadnych doświadczeń z adwokatami ani żadnymi innymi prawnikami. Do kancelarii trafiłam z polecenia znajomej, która również procesowała się z firmą ubezpieczeniową. Polecam usługi kancelarii jako bardzo skuteczne, a osobę Pani Wioletty jako bardzo miłej i dobrze zorganizowanej osoby, która wie, jak poprowadzić całą sprawę i zakończyć ją po myśli klienta.
Wystarczy umówić się na wstępne spotkanie, żeby się zorientować, że w tej kancelarii poważnie traktują klienta.

Zobacz pełen profil firmy
Katowice
Astrów 10
32 730 49 04
502 031 548
adwokat@feric.pl
www.feric.pl

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej, zgłoś się do Pani Marii Feric-Pawlak. Ja tak zrobiłam i otrzymałam w pełni profesjonalną i życzliwą pomoc. Pani mecenas była obecna na każdej rozprawie, służyła wsparciem i dobrym słowem. To osoba w pełni zaangażowana w prowadzoną sprawę, którą doprowadziła do satysfakcjonującego mnie końca. Jeszcze raz dziękuję za okazaną mi pomoc.

Zawdzięczam Pani Marii bardzo łagodne przejście przez sprawę rozwodową. Dzięki opanowaniu i umiejętności dobrego przygotowania mnie na każdym etapie sprawy udało się uzyskać dobre orzeczenie sądu i nie przypłacić tego wszystkiego nerwicą czy depresją. Super ciepła i zaangażowana osoba.

Zobacz pełen profil firmy