Szukasz skutecznego prawnika? Zobacz kogo polecają internauci.

W branży prawniczej rekomendacja jest szczególnie istotna, ze względu na rangę spraw,
z którą zwracamy się do specjalisty. Oferujemy kompleksową bazę ocen
i opinii o adwokatach, radcach prawnych, notariuszach i biurach prawnych.

Najwyżej oceniani

Sortuj według: Nazwa FirmyMiasto
(Resetuj)
Łódź
Nawrot 4 lok. 4
42 636 42 24
506 174 372
komorowski@actavera.eu
www.actavera.eu
Kancelaria adwokacka spraw rodzinnych, spadkowych i karnych

Czy wyobrażacie sobie, żeby podczas rozwodu wywlekać na wierzch wszystkie brudy? A wciągać w sprawy dorosłych dzieci… lub obce osoby? Ja też nie. Sądziłam, że mój rozwód przebiegnie gładko – w końcu było jasne, że mój mąż chce się rozejść, ma drugą rodzinę, którą chce „skonsumować”. Tymczasem jednak było ciągle pod górkę. Sama bym sobie nie poradziła. Żaliłam się koleżance, a ta poleciła mi właśnie kancelarię Acta Vera. W niej trafiłam do pana mecenasa Komorowskiego, który przeprowadził mnie przez naprawdę trudny, mało przyjemny rozwód. Zostałam z dziećmi, choć mąż usilnie próbował do tego nie dopuścić. Dostałam alimenty, mieszkanie – wszystko tak, jak być powinno. Bardzo dziękuję za ogrom wsparcia, który uzyskałam i polecam każdemu!

Bardzo, bardzo polecam. Jestem niezwykle zadowolona z przebiegu całej naszej współpracy z mecenasem Komorowskim. Pomógł mi przy trudnej i bardzo emocjonalnej dla mnie sprawie rodzinnej. Po prostu po raz kolejny potwierdziło się, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Całe szczęście, że trafiłam na pana mecenasa. Wsparł mnie na kazdym kroku, podpowiadał jak sie zachowywać, czego nie robić, z kim warto się skonsultować lub w ogóle kontaktować z mojej rodziny. Doradzał, dzielił się naprawdę ogromną wiedzą. Dzięki nie mu nie opadłam z sił podczas całej sądowej batalii. Jestem niewymownie wdzięczna.

Skorzystała z pomocy kancelarii Acta Vera przy separacji i późniejszej sprawie rozwodowej, czyli dwa razy. Jestem zadowolona z tego, jak przebiegała nasza współpraca. Cała sprawa nie była łatwa, przynajmniej dla mnie. Trudno tak przekreślić kilka lat wspólnego życia. Ze strony mecenasa otrzymałam bardzo duże wsparcie. Ostudzał moje emocje, dzielił się ogromną wiedzą, uchronił przed błędami i wspierał na naprawdę każdym kroku. Przy sprawie nie działał sam – konsultował się z innymi, współpracował na mój… na nasz sukces. Ceny usług Acta Very mogą powalać, ale jeśli zależy komuś na sprawnej pomocy na najwyższym poziomie, nie warto patrzeć tylko na to. Mnie współpraca uchroniła na pewno od załamania nerwowego, osiwienia i wielu strat. Polecam.

Zobacz pełen profil firmy
Katowice
Astrów 10
32 730 49 04
502 031 548
adwokat@feric.pl
www.feric.pl
Ola napisał(a):

Kancelaria godna polecenia tym którzy potrzebują profesjonalnej i szybkiej pomocy prawnej. Pani Adwokat kieruje się dobrem klienta, kontakt jest bardzo pozytywny.

Kopciuszek napisał(a):

Pani Adwokat godna polecenia.Pełen profesjonalizm.

Katarzyna napisał(a):

Pięknie dziękuję i polecam wszystkim, których czeka rozprawa rozwodowa. Bardzo pomocna i „ludzka” podczas spotkań

Zobacz pełen profil firmy
Poznań
Serbska 6B lok. 16
61 851 67 01
505 660 895
radoslaw@szajerski-adwokat.pl.
B.P. napisał(a):

Dziękuję za profesjonalne wsparcie w obszarze patentów i własności intelektualnej.

anonim napisał(a):

Ekspert w zakresie zagadnień podatkowych. Po kilku nieudanych próbach trafiliśmy w końcu do kogoś, kto ma ogromną wiedzę i potrafi kompleksowo podejść do tematu. Polecam.

Zadowolony napisał(a):

Korzystałem jako przedsiębiorca z usług kancelarii w zakresie ochrony konkurencji. Jesteśmy bardzo zadowleni ze współpracy i uzyskanych orzeczeń dlatego szczerze polecamy kancelarię jako godną zaufania i wartą nawiązania współpracy.

Zobacz pełen profil firmy
Warszawa
Wilcza 56 lok. 5
666 289 389
wioletta.szewczak@gmail.com
Kancelaria Prawna Wioletty Szewczak
Izabela Mokotów napisał(a):

Jeśli chodzi o sprawy odszkodowawcze – poledam, sprawdziłam.

Katazyna napisał(a):

Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do klientów. Polecam usługi kancelarii i Pani Mecenas Szewczak każdemu w sprawie rozwodowej.

RUDY napisał(a):

Korzystałem z usług kancelarii i Pani Mecenas w sprawie o dochodzenie odszkodowania. Szczerze polecam każdemu. Bardzo dobry kontakt, świetla obsługa i przeprowadzenie sprawy w sposób taki, by zabezpieczyć moje oczekiwania. Też pod względem uzyskanego wyroku. Dziękuję i polecam.

Zobacz pełen profil firmy
Warszawa
Odkryta 48A lok. 104
782 782 078
citylawyers@wp.pl
www.citylawyers.pl
Kancelaria Radcy Prawnego Justyny Sierant
A&T napisał(a):

Kilkakrotnie korzystaliśmy z usług kancelarii i szczerze polecamy wysoką jakość usług.

Marzena K. napisał(a):

Pani Justyna Sierant zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie swoim profesjonalizmem i bardzo merytorycznym podejściem do sprawy. Polecam!

TeodoR napisał(a):

Bardzo ok. Polecam.

Zobacz pełen profil firmy