Adwokaci

Sortuj według: Nazwa FirmyMiasto
(Resetuj)
Łódź
Nawrot 4 lok. 4
42 636 42 24
506 174 372
komorowski@actavera.eu
www.actavera.eu
Kancelaria adwokacka spraw rodzinnych, spadkowych i karnych

Czy wyobrażacie sobie, żeby podczas rozwodu wywlekać na wierzch wszystkie brudy? A wciągać w sprawy dorosłych dzieci… lub obce osoby? Ja też nie. Sądziłam, że mój rozwód przebiegnie gładko – w końcu było jasne, że mój mąż chce się rozejść, ma drugą rodzinę, którą chce „skonsumować”. Tymczasem jednak było ciągle pod górkę. Sama bym sobie nie poradziła. Żaliłam się koleżance, a ta poleciła mi właśnie kancelarię Acta Vera. W niej trafiłam do pana mecenasa Komorowskiego, który przeprowadził mnie przez naprawdę trudny, mało przyjemny rozwód. Zostałam z dziećmi, choć mąż usilnie próbował do tego nie dopuścić. Dostałam alimenty, mieszkanie – wszystko tak, jak być powinno. Bardzo dziękuję za ogrom wsparcia, który uzyskałam i polecam każdemu!

Bardzo, bardzo polecam. Jestem niezwykle zadowolona z przebiegu całej naszej współpracy z mecenasem Komorowskim. Pomógł mi przy trudnej i bardzo emocjonalnej dla mnie sprawie rodzinnej. Po prostu po raz kolejny potwierdziło się, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Całe szczęście, że trafiłam na pana mecenasa. Wsparł mnie na kazdym kroku, podpowiadał jak sie zachowywać, czego nie robić, z kim warto się skonsultować lub w ogóle kontaktować z mojej rodziny. Doradzał, dzielił się naprawdę ogromną wiedzą. Dzięki nie mu nie opadłam z sił podczas całej sądowej batalii. Jestem niewymownie wdzięczna.

Skorzystała z pomocy kancelarii Acta Vera przy separacji i późniejszej sprawie rozwodowej, czyli dwa razy. Jestem zadowolona z tego, jak przebiegała nasza współpraca. Cała sprawa nie była łatwa, przynajmniej dla mnie. Trudno tak przekreślić kilka lat wspólnego życia. Ze strony mecenasa otrzymałam bardzo duże wsparcie. Ostudzał moje emocje, dzielił się ogromną wiedzą, uchronił przed błędami i wspierał na naprawdę każdym kroku. Przy sprawie nie działał sam – konsultował się z innymi, współpracował na mój… na nasz sukces. Ceny usług Acta Very mogą powalać, ale jeśli zależy komuś na sprawnej pomocy na najwyższym poziomie, nie warto patrzeć tylko na to. Mnie współpraca uchroniła na pewno od załamania nerwowego, osiwienia i wielu strat. Polecam.

Zobacz pełen profil firmy
Lublin
Sądowa 8
81 743 63 30
beata@chadaj.lublin.pl
Zobacz pełen profil firmy
Warszawa
Widok 8
22 380 33 30
abarbasiewicz@wp.pl
Zobacz pełen profil firmy
Lublin
Idziego Radziszewskiego 8 lok. 214
500 506 506
adam@prawna.eu
www.prawna.eu
Anonimowa Klientka napisał(a):

Polecam kancelarię do wszelkich spraw natury rodzinnej. Poza nieuniknionym stresem w takich sytuacjach czułem się prowadzony za rękę, by zakończyć temat jak najszybciej i jak najkorzystniej dla mnie.

Olga G. napisał(a):

Dzięki kancelarii udało mi się z sukcesem załatwić sprawę, która dotyczyła zniesienia współwłasności. Pomoc prawna na najwyższym poziomie. Rekomenduję jako godną zaufania firmę.

Karolina napisał(a):

W kancelarii zleciłem sprawę z zakresu prawa pracy o niewypłacone przez pracodawcę wynagrodzenia. Pozytywnie zaskoczył mnie fakt, że okazało się to niemal formalnością i z niewielkim zaangażowaniem mojej osoby uzyskaliśmy korzystne orzeczenie sądu a co najważniejsze również zaległe wypłaty. Profesjonalne podejście do tematu i szybkie załatwienie sprawy. Gorąco polecam.

Zobacz pełen profil firmy
Kraków
Osiedle Zgody 7 lok. 75
12 626 04 89
adam.chojnacki@dokancelaria.pl
Zobacz pełen profil firmy
Warszawa
Marszałkowska 84/92 lok. 54
502 522 453
adam.dekierowski@wp.pl
Zobacz pełen profil firmy
Kraków
Harasymowicza 7 lok. 31
609 843 451
adgorski@wp.pl
Zobacz pełen profil firmy
Warszawa
Sobieskiego 102A lok. 4
22 628 05 26
korczak@medianet.pl
Zobacz pełen profil firmy
Kalisz
Kazimierzowska 10
62 757 59 64
500 234 477
adam_j1@wp.pl
Zobacz pełen profil firmy
Żory
GARNCARSKA 7
796 551 486
www.koper.net.pl
Zobacz pełen profil firmy