Adwokaci

Sortuj według: Nazwa FirmyMiasto
(Resetuj)
Łódź
Nawrot 4 lok. 4
42 636 42 24
506 174 372
komorowski@actavera.eu
www.actavera.eu
Kancelaria adwokacka spraw rodzinnych, spadkowych i karnych

Czy wyobrażacie sobie, żeby podczas rozwodu wywlekać na wierzch wszystkie brudy? A wciągać w sprawy dorosłych dzieci… lub obce osoby? Ja też nie. Sądziłam, że mój rozwód przebiegnie gładko – w końcu było jasne, że mój mąż chce się rozejść, ma drugą rodzinę, którą chce „skonsumować”. Tymczasem jednak było ciągle pod górkę. Sama bym sobie nie poradziła. Żaliłam się koleżance, a ta poleciła mi właśnie kancelarię Acta Vera. W niej trafiłam do pana mecenasa Komorowskiego, który przeprowadził mnie przez naprawdę trudny, mało przyjemny rozwód. Zostałam z dziećmi, choć mąż usilnie próbował do tego nie dopuścić. Dostałam alimenty, mieszkanie – wszystko tak, jak być powinno. Bardzo dziękuję za ogrom wsparcia, który uzyskałam i polecam każdemu!

Bardzo, bardzo polecam. Jestem niezwykle zadowolona z przebiegu całej naszej współpracy z mecenasem Komorowskim. Pomógł mi przy trudnej i bardzo emocjonalnej dla mnie sprawie rodzinnej. Po prostu po raz kolejny potwierdziło się, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Całe szczęście, że trafiłam na pana mecenasa. Wsparł mnie na kazdym kroku, podpowiadał jak sie zachowywać, czego nie robić, z kim warto się skonsultować lub w ogóle kontaktować z mojej rodziny. Doradzał, dzielił się naprawdę ogromną wiedzą. Dzięki nie mu nie opadłam z sił podczas całej sądowej batalii. Jestem niewymownie wdzięczna.

Skorzystała z pomocy kancelarii Acta Vera przy separacji i późniejszej sprawie rozwodowej, czyli dwa razy. Jestem zadowolona z tego, jak przebiegała nasza współpraca. Cała sprawa nie była łatwa, przynajmniej dla mnie. Trudno tak przekreślić kilka lat wspólnego życia. Ze strony mecenasa otrzymałam bardzo duże wsparcie. Ostudzał moje emocje, dzielił się ogromną wiedzą, uchronił przed błędami i wspierał na naprawdę każdym kroku. Przy sprawie nie działał sam – konsultował się z innymi, współpracował na mój… na nasz sukces. Ceny usług Acta Very mogą powalać, ale jeśli zależy komuś na sprawnej pomocy na najwyższym poziomie, nie warto patrzeć tylko na to. Mnie współpraca uchroniła na pewno od załamania nerwowego, osiwienia i wielu strat. Polecam.

Zobacz pełen profil firmy
Aleksandrów Łódzki
11 Listopada 5A
509 229 685
anna.kupny@gmail.com
Zobacz pełen profil firmy
Andrychów
Żwirki I Wigury 5A
41 383 10 39
biuro@adwokatkolber.pl
Zobacz pełen profil firmy
Augustów
Słowackiego 10
87 644 53 03
vismaiorculpa@o2.pl
Zobacz pełen profil firmy
Bartoszyce
Starzyńskiego 3
89 761 05 79
mdanko@onet.eu
Zobacz pełen profil firmy
Bartoszyce
Starzyńskiego 3
514 794 610
sylwia.zajaczkowska@prawnicy360.pl
Zobacz pełen profil firmy
Bartoszyce
Plac Konstytucji 3 Maja 30
531 905 006
a.pietraszko@tlen.pl
Zobacz pełen profil firmy
Bartoszyce
Warszawska 6A
89 762 64 47
jarockijanusz@neostrada.pl
Zobacz pełen profil firmy
Bartoszyce
Warszawska 10 lok. 1
89 762 25 38
adwokat.waclaw.misiarz@onet.eu
Zobacz pełen profil firmy
Będzin
Potockiego 2 lok. 2
605 414 675
katarzynakomoniewska@onet.eu
Zobacz pełen profil firmy