Profil firmy i opinie

Oferty Otagowane: kancelaria adwokacka łódź

Sortuj według: Nazwa FirmyMiasto
(Resetuj)
Łódź
Nawrot 4 lok. 4
42 636 42 24
506 174 372
komorowski@actavera.eu
www.actavera.eu
Kancelaria adwokacka spraw rodzinnych, spadkowych i karnych

Czy wyobrażacie sobie, żeby podczas rozwodu wywlekać na wierzch wszystkie brudy? A wciągać w sprawy dorosłych dzieci… lub obce osoby? Ja też nie. Sądziłam, że mój rozwód przebiegnie gładko – w końcu było jasne, że mój mąż chce się rozejść, ma drugą rodzinę, którą chce „skonsumować”. Tymczasem jednak było ciągle pod górkę. Sama bym sobie nie poradziła. Żaliłam się koleżance, a ta poleciła mi właśnie kancelarię Acta Vera. W niej trafiłam do pana mecenasa Komorowskiego, który przeprowadził mnie przez naprawdę trudny, mało przyjemny rozwód. Zostałam z dziećmi, choć mąż usilnie próbował do tego nie dopuścić. Dostałam alimenty, mieszkanie – wszystko tak, jak być powinno. Bardzo dziękuję za ogrom wsparcia, który uzyskałam i polecam każdemu!

Bardzo, bardzo polecam. Jestem niezwykle zadowolona z przebiegu całej naszej współpracy z mecenasem Komorowskim. Pomógł mi przy trudnej i bardzo emocjonalnej dla mnie sprawie rodzinnej. Po prostu po raz kolejny potwierdziło się, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Całe szczęście, że trafiłam na pana mecenasa. Wsparł mnie na kazdym kroku, podpowiadał jak sie zachowywać, czego nie robić, z kim warto się skonsultować lub w ogóle kontaktować z mojej rodziny. Doradzał, dzielił się naprawdę ogromną wiedzą. Dzięki nie mu nie opadłam z sił podczas całej sądowej batalii. Jestem niewymownie wdzięczna.

Skorzystała z pomocy kancelarii Acta Vera przy separacji i późniejszej sprawie rozwodowej, czyli dwa razy. Jestem zadowolona z tego, jak przebiegała nasza współpraca. Cała sprawa nie była łatwa, przynajmniej dla mnie. Trudno tak przekreślić kilka lat wspólnego życia. Ze strony mecenasa otrzymałam bardzo duże wsparcie. Ostudzał moje emocje, dzielił się ogromną wiedzą, uchronił przed błędami i wspierał na naprawdę każdym kroku. Przy sprawie nie działał sam – konsultował się z innymi, współpracował na mój… na nasz sukces. Ceny usług Acta Very mogą powalać, ale jeśli zależy komuś na sprawnej pomocy na najwyższym poziomie, nie warto patrzeć tylko na to. Mnie współpraca uchroniła na pewno od załamania nerwowego, osiwienia i wielu strat. Polecam.

Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Zachodnia 59 lok. 1
601 313 028
adwokat-bierzgalska@o2.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
90-450
Zwirki 6 lok V
42 636 40 42
501517085
kancelaria@adwokat-lodz.eu
Kancelaria prowadzi obsługę podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Profil naszej działalności jest zróżnicowany. Prowadzimy sprawy cywilne, gospodarcze, rodzinne i karne. Reprezentujemy klientów przed sądami i innymi instytucjami, udzielamy porad prawnych, przygotowujemy umowy cywilnoprawne, rejestrujemy i przekształcamy spółki, przeprowadzamy audyty prawne.
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Płk. Dr. Stanisława Więckowskiego 20 lok. 42
608 641 494
kontakt@organisciak.pl
organisciak.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
90-248
Polskiej Organizacji Wojskowej 17/2
426334545
kancelaria@adwokat-lodz.com.pl
Kancelaria Adwokacka Monika Piech-Balicka, Łódź ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 17 m 2 tel-fax 042 633 45 45. Porady prawne i doradztwo. Pomoc i obsługa prawna dla osób fizycznych i firm z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i karnego. Przygotowywanie pism procesowych, formułowanie i opiniowanie umów. Sprawy rozwodowe, pisanie pozwów. Dochodzenie alimentów na dzieci i na rzecz małżonka. Podziały majątków. Rozwody z orzekaniem o winie. Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Wszystkie sprawy prowadzone są przez doświadczonych prawników, z którymi Klient ma bezpośredni kontakt i może uzyskać wszelkie informacje na temat prowadzonej sprawy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań dokładnie analizujemy sprawę. Uległeś wypadkowi i jesteś rozczarowany wysokością odszkodowania? Zgłoszenie szkody i korespondencja z firmą ubezpieczeniową to dla Ciebie udręka? Czujesz się bezsilny wobec uzbrojonego w armię prawników ubezpieczyciela? Od lat skutecznie bronimy interesów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, którym towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają wypłaty należnego odszkodowania lub je zaniżają. Na samym początku informujemy Klienta o jaką kwotę odszkodowania może się ubiegać i jakie ma szanse na wywalczenie tej sumy.
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Tadeusza Kościuszki 55 lok. 6
42 630 34 94
agnieszka@kowalska-adwokat.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Radwańska 1 lok. 1
42 637 51 35
kancelaria@jakubiec.net.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Wróblewskiego 86
42 683 04 08
509 726 399
adwokat@annadabrowska.com.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Piotrkowska 211
609 833 613
a.rosiak@legalgroup.pl
www.legalgroup.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Piotrkowska 287 lok. 4
684 529 332
684 529 336
kancelaria@bgadwokac1.pl
www.bgadwokac1.pl
Zobacz pełen profil firmy