Profil firmy i opinie

Oferty Otagowane: odszkodowanie

Sortuj według: Nazwa FirmyMiasto
Łódź
93-004
Piotrkowska 287/ 2
695590972
magda.wiankowska@onet.pl
Kancelaria świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych i przedsiębiorców zarówno z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego i karnego. Reprezentacja w procesach cywilnych obejmuje m. in. takie zagadnienia jak rozwód, podział majątku, alimenty, uregulowanie kontaktów z dziećmi, zasiedzenie, sprawy majątkowe o zapłatę, dochodzenie odszkodowań, rozliczenia między przedsiębiorcami. Obrona w sprawach karnych świadczona jest na wszystkich etapach postępowania,w tym w postępowaniu wykonawczym (ENA - europejski nakaz aresztowania, odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności, łączenie wyroków, warunkowe przedterminowe zwolnienie, przerwa w karze, obywanie kary pozbawienia wolności w ramach tzw. dozoru elektronicznego). Kancelaria świadczy również pomoc prawną Polakom zamieszkującym za granicą. Istnieje możliwość zlecenia sprawy na odległość. Pomoc prawna dotyczy wszystkich etapów postępowania przed sądem, reprezentację w negocjacjach z przeciwnikiem procesowym przed wdaniem się w spór sądowy, a także egzekucje roszczeń zasądzonych w toku postępowania sądowego.
Zobacz pełen profil firmy
Lublin
20-078
3 Maja 22 lok. 5
508 33 11 65
biuro@nikoniuk.com
"Kancelaria Radcy Prawnego Mariusz Nikoniuk" specjalizuje się w prawie cywilnym w szczególnosci w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Kancelaria współpracuje wyłacznie z doświadczonymi radcami prawnymi i adwokatami. Zapewniamy także obszerny wybór usług dla indywidualnych i biznesowych klientów dostosowanych do wygórowanych oczekiwań. Biuro zapewnia transparentne zasady współpracy i jasny system rozliczeń.
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
90-450
Zwirki 6 lok V
42 636 40 42
501517085
kancelaria@adwokat-lodz.eu
Kancelaria prowadzi obsługę podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Profil naszej działalności jest zróżnicowany. Prowadzimy sprawy cywilne, gospodarcze, rodzinne i karne. Reprezentujemy klientów przed sądami i innymi instytucjami, udzielamy porad prawnych, przygotowujemy umowy cywilnoprawne, rejestrujemy i przekształcamy spółki, przeprowadzamy audyty prawne.
Zobacz pełen profil firmy
Lublin
20-023
Fryderyka Chopina
18
733000773
733000773
kontakt@kancelarialegatis.pl
Kancelaria zapewnia profesjonalne usługi prawne w zakresie dochodzenia odszkodowań
Zobacz pełen profil firmy