Profil firmy i opinie

Oferty Otagowane: porady prawne łódź

Sortuj według: Nazwa FirmyMiasto
(Resetuj)
Łódź
Nawrot 4 lok. 4
42 636 42 24
506 174 372
komorowski@actavera.eu
www.actavera.eu
Kancelaria adwokacka spraw rodzinnych, spadkowych i karnych
Jan Witczak napisał(a):

Przestałem wierzyć w sądy, w sprawiedliwość i w dobrych ludzi. Naprawdę. Rozmowy z prawnikami, z rodziną, z każdym innym dobijały mnie na każdym kroku. Wiecznie słyszałem, że się nie da, że nie można, że nie tędy droga i, że nic nie ugramy i mam się cieszyć, z tego co mam. Ciężka sprawa z ubezpieczycielem, a każdy przecież wie, że takie sprawy bardzo trudno jest wygrać. Więc w innych kancelariach mówili mi, że mam brać, ile dają i nie żądać nic więcej. Aż trafiłem na mecenasa Komorowskiego, który powiedział, że spróbujemy. I rzeczywiście – nie było to tylko gadanie. On naprawde spróbował. Był bardzo wiarygodny, odpowiednio przygotowany, zawsze służył mi dobrą rada i wsparciem. W przeciwieństwie do całej reszty adwokatów, pan Komorowski naprawdę okazał się być odpowiednim człowiekiem, na odpowiednim miejscu. Bardzo dziękuję.

Magda Drawska napisał(a):

Dzień dobry, bardzo się cieszę, że jest takie miejsce, gdzie można podzielić się tym, co się mysli o danym prawniku czy też radcy prawnym. Miałam doczynienia z kilkoma osobami w związku ze sprawą, jaką przyszło mi mieć w życiu. Nie chciałabym się tutaj wdawać w szczegóły, ale ogólnie – nie było lekko i nie było miło. Wtedy, już kompletnie załamana, trafiła do mecenasa Komorowskiego z kancelarii Acta Vera. Szczerze? Podeszłam bardzo sceptycznie. Nie wierzyłam, że będzie w stanie cokolwiek jeszcze ugrać. Ale tutaj miłe rozczarowanie! Okazało się, że sprawę wygraliśmy, wszystko jest ok, Jestem ogromnie wdzięczna, ponieważ zupełnie się tego nie spodziewałam. W momencie, gdy inni prawnicy rozkładali bezładnie ręce, tutaj spotkałam się z prawdziwą pomocą. Dziękuję raz jeszcze i będę polecać każdemu.

Krystyna Kos-Drzewiecka napisał(a):

Czasem cały świat wali się na głowę. Mecenas Komorowski pomógł nam w sprawie związanej z moją mamą – Teresą. Nie dość, że moja mama skończyła odpowiedni wiek, to jeszcze została zwolniona z pracy. Po tym, jak otrzymała wypowiedzenie, które nie miało żadnego sensownego powodu, poza tym, że pracodawca powiedział jej, że jest stara, powiedziałm szefowi, co myśli na jego temat. Jak to się skończyło? Pogróżkami, ze okradła sklep,w którym pracowała przez ostatnie 15 lat. Nie było monitoringu, nie mogli jej nic udowodnić, ale działało słowo przeciwko słowu. Imię mojej mamy było zszargane, ludzie, którzy znali ją ze sklepu nie chcieli się w ogóle odzywać. Nagle była niewidzialna. Bardzo to przeżyła i przypłaciła zdrowiem. Wtedy powiedzieliśmy z bratem dość – zaczęliśmy szukać prawnika, który nam pomoże. Ludzkie gadanie moze doprowadzić do tragedii! Jesteśmy już po kilku pismach, pozwie, czekamy na dalszy rozwój sytuacji. Ale p. Komorowski to adwokat z prawdziwego zdarzenia. Naprawdę nam pomaga, mama czuje, że ma w nim oparcie, choć ostatnio straciła wiarę w ludzi. Polecamy!

Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Zachodnia 59 lok. 1
601 313 028
adwokat-bierzgalska@o2.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Płk. Dr. Stanisława Więckowskiego 20 lok. 42
608 641 494
kontakt@organisciak.pl
organisciak.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Radwańska 1 lok. 1
42 637 51 35
kancelaria@jakubiec.net.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Wróblewskiego 86
42 683 04 08
509 726 399
adwokat@annadabrowska.com.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Piotrkowska 211
609 833 613
a.rosiak@legalgroup.pl
www.legalgroup.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Piotrkowska 149 lok. 4
609 658 442
bgprawnik@gmail.com
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Komuny Paryskiej 1 lok. 1
42 636 27 27
dstrzelec@bnmadwokaci.pl
www.bnmadwokaci.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Piotrkowska 65 lok. 29 A
42 630 54 54
kancelaria@advocatus.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Piłsudskiego 133D
609 659 223
gnocka@poczta.fm
Zobacz pełen profil firmy