Profil firmy i opinie

Oferty Otagowane: porady prawne łódź

Sortuj według: Nazwa FirmyMiasto
(Resetuj)
Łódź
Nawrot 4 lok. 4
42 636 42 24
506 174 372
komorowski@actavera.eu
www.actavera.eu
Kancelaria adwokacka spraw rodzinnych, spadkowych i karnych
Adrian S. napisał(a):

Miałem sprawę odnośnie jazdy samochodem i spowodowanie stłuczki. Gościu, z którym miałem styczność bardzo nie chciał załatwić sprawy polubownie. Skończyło się na sprawie sądownej. Ogólnie bardzo dużo roboty, strasznie dużo papierków, a ja nie rozumiałem absolutnie nic. Wtedy zgłosiłem się do mecenasa Komorowskiego. Wcześniej w sumie o nim nie słyszałem, ale miał dobre opinie. I w sumie słusznie, bo pomógł mi ze sprawą. Oczywiście wszystko skończyło się bardzo polubownie, bo zamiast jakiś dzikich kar, które chciał załatwić tamten gościu, wyszło jak na taka opcję bardzo ok. Miałem słuszność, że sprawę dało załatwić się bez korzystania z sądu i całego tego ceregielu. Całe szczęście, że miałem pod ręką taką pomoc, bo sam to pewnie bym nie podołał.

Jagna Wojtczak napisał(a):

Powiem tak – jeśli ktoś szuka prawnika, który wesprze go podczas sprawy rozwodowej, to właśnie go znalazł. Nie ma co ukrywać – Mecenas Komorowski, jest odpowiednim do tego człowiekiem. Bardzo mi pomógł i wytłumaczył wszystko krok po kroku, choc przecież nie musiał. Dzięki temu mój rozwód przebiegł DOŚC pomyslnie, bo cieżko stwierdzić, ze dla kogos to może być miłe przeżycie. Ale wracając do ACTA VERY – oprócz mecenasa, działają tam też inne osoby, które świetnie pomagały nam na każdym kroku. Odczuwałam, że mogę zadzwonić, zapytać się lub uzyskac wsparcie w każdej kwestii związanej z tym „wydarzeniem”. Jesli więc dbacie o siebie, chcecie, by rozwód przebiegł z winy tej drugiej strony i macie ku temu powodu – walczcie! I zaufajcie mecenasowi Komorowskiemu.

Walczak Krzysztof napisał(a):

Prawo rodzinne, kwestie władzy rodzicielskiej – to była dla mnie absolutnie czarna magia. Do momenty, gdy była żona nie postanowiła… całkowicie odebrac mi praw do moich dzieci. Wszystko z powodu rozwodu, którego ona nie chciała. Próbę zawiszenia władzy rodzicielskiej chciała podjąć już pordczas orzerzakania o rozwód. Wtedy skorzystałem z pomocy mecenasa Komorowskiego z Acta Very. Kompleksowo zajął się pomocą mojej osobie, dzięki czemu moje dzieci nadal mogą mnie widywać. Ogromnym plusem jest to, że pan mecenas bardzo szybko reaguje na wiadomości, odpowiada na wszystkie wątpliwości, jest w stałym kontakcie ze swoim klientem. Jeśli nie może w danym momencie pomóc – ma od tego praktykantów, którzy równie rzetelnie, co on pracują nad sprawą. Czuje się, że jest się w dobrych rękach. Naprawdę, bardzo pomagają w walce o dzieci. Za co jestem ogromnie wdzięczny. Jeśli jakiś mężczyzna tak jak, musi, po prostu musi walczyć o opiekę nad swoim dzieckiem – niech skorzysta z pomocy mecenasa Komorowskiego.

Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Zachodnia 59 lok. 1
601 313 028
adwokat-bierzgalska@o2.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Płk. Dr. Stanisława Więckowskiego 20 lok. 42
608 641 494
kontakt@organisciak.pl
organisciak.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Radwańska 1 lok. 1
42 637 51 35
kancelaria@jakubiec.net.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Wróblewskiego 86
42 683 04 08
509 726 399
adwokat@annadabrowska.com.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Piotrkowska 211
609 833 613
a.rosiak@legalgroup.pl
www.legalgroup.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Piotrkowska 149 lok. 4
609 658 442
bgprawnik@gmail.com
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Komuny Paryskiej 1 lok. 1
42 636 27 27
dstrzelec@bnmadwokaci.pl
www.bnmadwokaci.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Piotrkowska 65 lok. 29 A
42 630 54 54
kancelaria@advocatus.pl
Zobacz pełen profil firmy
Łódź
Piłsudskiego 133D
609 659 223
gnocka@poczta.fm
Zobacz pełen profil firmy